گزارش باکس آفیس هفته اخیر و صدرنشینی مجدد فیلم مهیج «جومانجی»

این هفته، فیلم های «۱۲ قوی» (۱۲ Strong) و «Den of Thieves» تلاش زیادی برای رسیدن به صدر جدول باکس آفیس انجام دادند اما «جومانجی» آن ها را در هم شکست.

فیلم های «۱۲ قوی» (۱۲ Strong) و «Den of Thieves» که این هفته اکران شده اند، تلاش زیادی برای پایین کشیدن فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» انجام دادند اما باز بعد از ۵ هفته اکران، این فیلم در صدر این جدول قرار گرفت. این فیلم که محصولی از کمپانی سونی پیکچرز است، با اضافه کردن ۲۰ میلیون دلار به فروش داخلی اش در جایگاه اول این جدول قرار گرفت. این فیلم با فروش داخلی ۳۱۶٫۹۶ میلیون دلاری توانست پس از«مرد عنکبوتی» (۴۰۳٫۷ میلیون دلار)، «مرد عنکبوتی ۲» (۳۷۳٫۶ میلیون دلار)، «مرد عنکبوتی ۳» (۳۳۶٫۵ میلیون دلار) و «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» به پنجمین فیلم پرفروش تاریخ استودیو سونی تبدیل شود. در باکس آفیس جهانی، این فیلم توانسته با فروش ۳۲٫۶ میلیون دلاری، فروش خارجی خودش رو به ۴۵۰٫۸ میلیون دلار برسونه. بدین ترتیب فروش کلی این فیلم تا به اینجای کار ۷۶۷٫۸ میلیون دلار خواهد بود. کارگردانی این اثر برعهده «جک بلک» بوده است و ستارگانی همچون «دووین جانسون»، «جک بلک» و «کوین هارت» در آن حضور دارند.

 

در جایگاه دوم جدول باکس آفیس، فیلم تازه اکران شده استودیو برادران وارنر به نام «۱۲ قوی» (۱۲ Strong) قرار دارد. این فیلم توانسته با اکرانش در ۳ هزار سالن سینما در آمریکا، فروشی ۱۶٫۵ میلیون دلاری را نصیب خود کند. این فیلم توانسته نمره A را از وبسایت «سینمااسکور» دریافت کند. ستارگانی از جمله «کریس همثورت»، «مایکل شنون» و «مایکل پنیا» در این فیلم حضور دارند. فیلم «Den of Thieves» از استودیو STXfilms نیز توانست با فروش ۱۵٫۳ میلیون دلاری اش در خانه، در رتبه سوم این جدول قرار بگیرد. این فیلم که توانسته نمره +B را از منتقدان وبسایت «سینمااسکور» دریافت کند، بازیگران مشهوری همجون «فیفتی سنت»، «جرارد باتلر» و «پابلو شرایبر» را درخود جای داده است. شاهکار جدید «استیون اسپیلبرگ» با عنوان «پست» با فروش ۱۲٫۲ میلیون دلاری اش در پنجمین هفته اکران در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فروش خانگی این فیلم تا به اینجای کار ۴۵٫۲ میلیون دلار بوده است. بودجه ساخت این فیلم ۵۰ میلیون دلار است و ستارگان مشهوری از جمله «مریل استریپ» و «تام هنکس» در آن حضور دارند. در جایگاه پنجم جدول باکس آفیس، فیلم «بزرگ‌ترین شومن» (The Greatest Showman) از استودیو فاکس قرن بیستم رو شاهد هستیم که با فروش خانگی ۱۱ میلیون دلاری، توانست بین ۵ فیلم پرفروش این هفته قرار بگیرد. فروش خانگی این فیلم بعد از ۵ هفته اکران، ۱۱۳٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. در باکس آفیس جهانی، این فیلم توانست به فروشی ۱۱ میلیون دلاری در هفته اخیر خود دست پیدا کند و درآمدی ۱۱۸ میلیون دلاری از فروش خارجی خود داشته باشد. بدین ترتیب، فروش کل این فیلم به ۲۳۱٫۵ میلیون دلار می رسد. این اثر که توسط «مایکل گریسی» کارگردانی شده است، ستارگان بزرگی همچون «هیو جکمن»، «میشل ویلیامز»، «زک افرون»، «زندایا» و «ربکا فرگوسن» را درخود جای داده است. بودجه ساخت این فیلم ۸۴ میلیون دلار بوده است.

هفته آینده منتظر اکران چه فیلم هایی باشیم؟

هفته آینده، فیلم «دونده هزارتو: درمان مرگ» (Maze Runner: The Death Cure) اکران گسترده خود در ۳۸۰۰ سالن سینما را آغاز می کند و فیلم «Hostiles» با نقش آفرینی «کریستین بیل» نیز به روی پرده های سینما خواهد آمد.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

راهنمای فیلم تو مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .

برچسب ها