چند هفته پیش ، استودیو برادران وارنر اعلام کرد که در حال صحبت با  «گلن فیکارا» و «جان ریکوآ» برای کارگردانی و نویسندگی فیلمی مستقل درباره جوکر و هارلی کویین هستند.

همانطور که مطمعنا شما خبر دارید ، «جرد لتو» نقش جوکر و «ماگوت رابی» نقش هارلی کویین را در این فیلم بازی خواهند کرد.

اونها از سال ۲۰۱۶ و در فیلم «جوخه انتحار» بازی در این دو نقش را شروع کردند. دیروز در مراسم «Goodbye Christopher Robin» در لندن ، مصاحباتی با مارگوت رابی درباره مشارکت دوباره اش با «گلن فیکارا» و «جان ریکوآ» انجام شده است. رابی در فیلم هایی چون «Focus» و «Whiskey Tango Foxtrot» با این دو نویسنده همکاری داشته است. مارگوت رابی در اینباره می گوید: ” من هم درباره همکاری با انها برای این فیلم شنیده ام. اونها عالی هستن! کار کردن با این دو نویسنده و کارگردان خیلی خوش میگذره ، و من خیلی دوستشون دارم. من تا حالا در دو پروژه با فیکارا و ریکوآ مشارکت داشته ام و به عقیده من اونها نابغه اند. من شخصا شیفته داستان های عاشقانه ام. این حرف من تکراریه اما باید بگم که مردم با دیدن دو شخصیتی چون هارلی کویین و جوکر که به خاطر عشق ، برای هم می میرند ، بسیار هیجان زده خواهند شد. یه جور حالت رمانتیک به شکلی عجیب و غریب است.”

بر طبق برخی شایعات که ممکن است واقعیت داشته باشد ، داستان فیلم هارلی کویین و جوکر ، اقتباسی از داستان فیلم های «psychos in love» و  «Natural Born Killers» بوده است. خبرها حاکی از این است که این فیلم ، قرار است بعد از انتشار قسمت دوم فیلم «جوخه انتحار» ساخته می شود که رابی تهیه کنندگی این فیلم رو برعهده داره. همچنین طبق خبر هایی که می دونید ، استودیو «برادران وارنر» و «دی سی» در حال ساخت فیلمی مستقل درباره شخصیت جوکر هستند که کارگردانی این فیلم برعهده «تاد فیلیپس» و تهیه کنندگی این فیلم برعهده «مارتین اسکورسیزی» معروف و فیلیپس خواهد بود. در سال های اخیر ، بازیگران مشهوری به عنوان شخصیت جوکر جلوی دوربین اومده اند. «جک نیکلسون» در فیلم بتمن ، «هیث لجر» در فیلم شوالیه تاریکی و «جرد لتو» در فیلم جوخه انتحار به عنوان شخصیت جوکر، نقش آفرینی کرده اند.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

راهنمای فیلم تو مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .

برچسب ها