گزارش باکس ‌آفیس هفته‌ اخیر و صدرنشینی بچه رئیس

هفته‌ی گذشته جدیدترین انیمیشن استودیوی دریم‌ورکس به روی پرده آمد و با فاصله‌ی اندکی موفق شد تاج صدرنشینی را از سر “دیو و دلبر” بردارد.

این انیمیشن که “بچه رئیس” نام دارد و با بودجه‌ی ۱۲۵ میلیون دلاری تولید شده نخستین هفته‌ی اکرانش را با ۴۹ میلیون دلار پشت سر گذاشت و در رده‌ی نخست قرار گرفت.

استقبال تماشاگران از “دیو و دلبر” در سومین هفته‌ی اکران همچنان ادامه دارد و جدیدترین بازسازی استودیوی دیزنی با اضافه کردن ۴۸ میلیون دلار دیگر به اندوخته‌هایش مجموع فروش خود در سراسر جهان را به ۸۷۶ میلیون دلار رساند.

فیلم علمی‌تخیلی “شبح درون پوسته” با بازی اسکارلت یوهانسن دیگر فیلمی بود که هفته‌ی گذشته به صورت گسترده به روی پرده آمد و با ۱۹ میلیون دلار در رده‌ی سوم قرار گرفت که با توجه به بودجه‌ی ۱۱۰ میلیون دلاری آن فروش پایین‌تر از انتظاری به شمار می‌رود.

این هفته‌ منتظر اکران چه فیلم‌هایی باشیم؟
جدیدترین انیمیشن “اسمورف‌ها” با نام “دهکده‌ی گمشده” این هفته به روی پرده خواهد آمد و باید در رقابت با انیمیشن صدرنشین این هفته می‌تواند صدرنشینی را به چنگ آورد یا خیر. کمدی Going in Style با بازی ستارگان پا به سن گذاشته‌ی هالیوود، مایکل کین و مورگان فریمن نیز این هفته بصورت گسترده به روی پرده‌ی سینماهای آمریکای شمالی خواهد آمد.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

راهنمای فیلم تو مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .

برچسب ها