احتمال حضور مایکل کیتون در فیلم دامبو

«مایکل کیتون» برای حضور در نقش منفی فیلم لایو-اکشن «دامبو» برای دیزنی در حال مذاکره است.

این فیلم زمینۀ همکاری مجدد «تیم برتون» با این بازیگر ۶۵ ساله را فراهم می‌آورد. پروژه‌های مشترک مایکل کیتون و تیم برتون با فیلم «بتمن بازمی‌گردد» در سال ۱۹۹۲ آغاز شد.

مذاکرات با «کالین فارل» نیز همچنان در حال انجام است تا این بازیگر هم در کنار «اوا گرین» و «دنی ده‌ویتو» به ایفای نقش بپردازد. «ارن کروگر» نویسندۀ «ترنسفورمرها» فیلمنامۀ این اثر را می‌نویسد.

داستان اصلی دامبو در مورد بچه فیلی بود که سعی می‌کرد توانایی‌هایش را در سیرک به اثبات برساند. در صورت عقد قرارداد، کیتون در نقش مردی ظاهر می‌شود که سیرک را از شخصیت ده‌ویتو خریداری کرده و با فیلم دوست داشتنی و مادرش بدرفتاری می‌کند.

اصرار دیزنی به بازسازی لایو-اکشن فیلم‌های کلاسیک شامل «مالیفیسنت» (Maleficent)، «سیندرلا»، «کتاب جنگل»، و اخیراً «دیو و دلبر» می‌شود. این استودیو بازسازی «شیرشاه»، «پری دریایی کوچولو»، «مولان» و دیگر انیمیشن‌های کلاسیک را هم در دست ساخت دارد.

کیتون دوران رنسانس بازیگری‌اش را سپری می‌کند، دورانی که با فیلم نامزد اسکار «بردمن» در سال ۲۰۱۴ شکل گرفت. برتون و کیتون پس از چندگانۀ «بتمن» در هیچ پروژه‌ای در کنار هم نبوده‌اند، اما همیشه به دنبال بهانه‌ای برای همکاری می‌گشتند.

مایکل کیتون به تازگی در فیلم «بنیانگذار» (The Founder) و در نقش «ری کراک» تاجر بزرگ آمریکایی، و در فیلم «اسپات‌لایت» در نقش یک خبرنگار دیده شده است. فیلم‌های «بردمن» و «اسپات‌لایت» در دو سال پیاپی برندۀ جایزۀ اسکار بهترین فیلم سال شدند.

کیتون را به زودی در یک نقش منفی دیگر در فیلم «مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه» نیز خواهیم دید.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام فیلم تو مووی بپیوندید.

کانال تلگرام فیلم تو مووی

راهنمای فیلم تو مووی :

  • 1- برای سهولت در دانلود بهتر است از نرم افزار های مدیریت دانلود استفاده کنید
  • 2- جهت ارسال نظرات ، حتما آدرس ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید . [ایمیل www ندارد .]
  • 3- لطفا از توهین در نظرات خودداری کنید ، با کاربر خاطی برخورد لازم انجام خواهد شد .
  • 4- جهت درخواست فیلم از فرم درخواست فیلم استفاده کنید .

برچسب ها